Postřehy z Adviku 2011

29. listopadu 2011 v 23:50 | Serrafina


Tak jelikož se k tomu nikdo nemá, budu muset něco sepsat já.

I když s mojí češtinou to bude dílo.

Advik už je sice dávno za námi ale vzpomínky na něj jsou nezapomenutelné.

Postřeh č. 1.

Můžu začít hned prvním ne moc hezkým zážitkem, a to čekáním ve frontě, která se točila kolem celé CK Zahrady. Strávila jsem tam asi 2 hodiny, než jsem se dostala na řadu. Po odbavení jsme se ovšem dozvěděly, že naše tělocvična nebude vzdálená 3 km, ( což je i tak zatraceně daleko), ale rovnou 5,3 km. No to šla většina návštěvníků do kolen. Aspoň že v té tělocvičně byla sranda.
Tato fotka podlé mého mluví za vše, budu to komentovat jednou větou, "kousnutí od Berry velice bolí a je trvalého charakteru".

V tělocvičně bylo každou noc veselo. Už jen to že jsem spala v klubíčku, protože z jedné strany se na mě lepila Berry, z druhé Ela a ze třetí típek co jsem mu prej nohy strkala pod nos!!! Samozřejmě ne úmyslně.

Den jsme vždy strávily v CK Zahradě, když jsme se tam ovšem nacpaly, nebo na cestě někde mezi tělocvičnou a CK. Později už se nám samozřejmě chodit pěšky nechtělo a tak jsme jezdily jak socky, což vlastně jsme, za dara. Přednášky byly fajn, soutěže taky, karaoke: no to byl zabiják, příští rok 100% znovu.

Postřeh č. 2. Jídlo

Celý stravovací plán se smrskl na 3 housky z lidlu za den a petka pití. V případě Terry jedna houska. Avšak poslední den jsem udělala veeeelkou chybu a to, že jsem si koupila šátečky s čokoládou. Každý si jistě vzpomene, jak to dopadlo...

Na advíku jsme si také hrály.


Potřeh č. 3.
TBC samozřejmě po celou dobu trvání reprezentovalo dokonalými cosplay. Pár fotek na ukázku.Podtrženo sečteno, Advik se vcelku vydařil až na některé malé problémy. Snad to bude příští rok lepší. Cesta zpátky byla trochu smutná, troch veselá. Advík končí a za rok tu bude další.


Na konec ještě pár foteček k zasmátí.

No koment!!

Berry už se zas baví :D

Všimněte si toho zátiší, ve kterém se vyvalují.

Neidentifikovatelný levitující předmět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama