Září 2010

Temari x Gaara x Temari

20. září 2010 v 17:28 | Terry |  Fotky/Videa
  • Dne 12.9. proběhlo naše první focení. Myslím, že jsme si to všichni dobře užili :)
  • Jako první jsme fotily cosplaye Gaary a 2 Temari (Naruto, Naruto shipuuden). Některé fotky se mi faaaakt líbí xDDD
    1
    ↑↑↑Gaara s mašličkou xD ↑↑↑


Focení

15. září 2010 v 16:41 | Berry |  Fotky/Videa
Konečně proběhlo první focení :)
fotky sem dám já nebo Terry hned po tom co budou upravené.
Všem co přišli a přinesli své cosplaye do takového ehm.. náročného protředí na focení děkuji stálo to za to ;)
Fotili jsme cosplaye Itachiho (Berry/Terry), Peina (Tsunade_hime), Temari(Dragon-www), Temari Shippuden (Terry), Suigetsa (Dragon-www), Sasukeho Shippuden (Berry), Tsunade (Tsunade-hime), Gaary (Berry) a Hinaty (Tsunade-hime).
Fotografem byla Felyxy a fotky jsou opravdu povedené :)
Fotili jsme v Rychvaldě (bahno, špína a bodláky, ale pěkný les), v Husově sadu a na Výstavišti v Ostravě.

Bleach sraz 4.9 2010

15. září 2010 v 16:31 | Berry |  AkceAbychom s Terry dokázaly, že jsme frajeři a že umíme dělat i jiné cosplaye než jenom Naruta vydaly jsme se do Prahy na Bleach sraz. Cosplaye jsme ušily v přibližně 5-ti dnech a myslím že až tak špatně nedopadly :D. Ale byly to nervy.. Ráno jsme vyjížděly asi v 6 z Ostravy, převlékání do cosplayů proběhlo buď doma nebo ve vlaku.
Sraz byl v 10:30 pod koněm na Václaváku a na programu bylo strašení turistů. Abych se vžila do své postavy -Ukitakeho měla jsem v plánu rozdávat bonbóny malým dětem, ale dopadlo to tak, že bonbón dostalo jenom jedno dítě a zbytek zbaštili ostatní nebo uradl Aizen (Terry). To je tak jak si vyberu postavu, na kterou se vůbec nehodím. 
Prošli jsme všechny místa, kde by se mohli vyskytovat turisté - Pražský hrad, Karlův most, orloj atd. Občas jsme odněkud zaslechli i slovo BLEACH, takže nás asi někdo i poznal. Po památkách následovalo jídlo v KFC, kde bohužel došly plyšové jahody k dětskému menu :( S Terry jsme se bavily tím, že jsem hrály kámen nůžky papír a jiné záživné hry :D
Další bod programu byl přesun do stromovky, kde se hrály hry, ale byly to hry Ostravské, tím pádem i nebezpečné. Huntovačka, demonstrace ani kohoutí zápasy nesměly chybět (modřiny ze srazu jsem měla tak týden ;))
Nakonec jsme se v poklidu rozešli, jedna skupinka zůstala ve stromovce a já, Terry a dalších pár lidí jsme si šli sednou co čajovny, ve které to vypadalo že slouží jako základna Dexterovi. Přežili jsme a v 20:11 jsme se rozjeli směr Ostrava.. Byl to super sraz :)  Přikládám i pár fotek. 
aizen
Terry jako Aizen

ukitake
Berry jako Ukitake